zahrada-zahradní.cz

Univerzální lepidlo Pattex Repair Extreme, 8 g

Tento kvalitní a levný výrobek Univerzální lepidlo Pattex Repair Extreme, 8 od kvalitního výrobce Baumax k dostání právě teď v nabídce levně. Nyní za 99 Kč. EAN: 4015000419420
Univerzální lepidlo Pattex Repair Extreme
Popis produktu

Univerzální jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi FlexTec polymeru neobsahující rozpouštědla na lepení savých i nesavých materiálů. Vytváří pevný spoj odolný proti otřesům a nárazům. Pro interiér i exteriér. Pattex Repair Extreme můžete bez obav použít nejen k lepení, ale i na vyplňování trhlin a prasklin a mnoho dalších účelů. Pattex Repair Extreme lze po zashnutí přetírat i brousit.

Oblasti použití: Pro lepení a opravy různých druhů materiálů.
Kovy: nerezová ocel, hliník, měď, ocel atd.
Plasty: nylon, styrol, akryl, PVC, ABS, polykarbonát, FRP, polystyren, různé průmyslové plasty atd.
Kaučuk: přírodní, syntetický, silikonový, EPDM atd.
Anorganické materiály: beton, malta, přírodní kámen, obklady, sklo, porcelán atd.
Přírodní materiály: dřevo, lepenka, kůže, textilie, karton
Není vhodné na polyetylén, polypropylen, fluorované pryskyřice, polyacetal. Nepoužívejte na cenné kovy.Univerzální jednosložkové flexibilní lepidlo na bázi FlexTec polymeru neobsahující rozpouštědla na lepení savých i nesavých materiálů. Vytváří pevný spoj odolný proti otřesům a nárazům. Pro interiér i exteriér. Pattex Repair Extreme můžete bez obav použít nejen k lepení, ale i na vyplňování trhlin a prasklin a mnoho dalších účelů. Pattex Repair Extreme lze po zashnutí přetírat i brousit.