Hmozdinka duopower s zaobleným hákem 8×40 rh k nv (4ks)

Unikátní a oblíbený kus Hmozdinka duopower s zaobleným hákem 8x40 rh k nv od výrobce s mnohaletou tradicí Fischer lze sehnat nyní za skvělou cenu. Akční cena již od 99 Kč. EAN: 4048962237122
Hmozdinka duopower s zaobleným hákem 8x40 rh k nv (4ks)
Značka: Fischer
99 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Fischer DuoPower je chytrá hmoždinka, která kombinuje dva materiály různých vlastností a tři různé principy fungování. Je použitelná ve všech stavebních materiálech, takže široké spektrum aplikací pokryjete jediným výrobkem. fischer DuoPower se sama podle charakteru kotevního podkladu rozhodne, jakým způsobem se aktivuje – zda se rozepře, složí nebo zauzluje. Při šroubování vrutu skvěle táhne, takže máte pocit z dobře odvedené práce a vysoké bezpečnosti. fischer DuoPower 6 x 50, 8 x 65 a 10 x 80 mají větší účinnou kotevní hloubku a jsou vhodnější do děrovaných materiálů, pórobetonového zdiva anebo k přemostění nenosných vrstev, např. omítky.
Výhody
Kombinace dvou různých materiálů pro nejvyšší hodnoty zatížení a inteligentní, samovolnou deformaci optimálním způsobem (expanze, zauzlení, složení) podle typu kotevního podkladu.
Skvělý pocit ze správně namontované hmoždinky, protože dobře „táhne“.
Úzký límeček zabraňuje zapadnutí hmoždinky do otvoru.
Ozubené pojistky proti protočení po stranách drží hmoždinku pevně na místě.

 

Návod uživatele