Hmozdinka duopower s vrutem 6×50 s k nv (4ks)

Unikátní kus Hmozdinka duopower s vrutem 6x50 s k od dodavatele s dobrým jménem Fischer máte možnost koupit právě nyní na našich stránkách skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 119 Kč. EAN: 4048962257243
Hmozdinka duopower s vrutem 6x50 s k nv (4ks)
Značka: Fischer
119 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Fischer DuoPower je chytrá hmoždinka, která kombinuje dva materiály různých vlastností a tři různé principy fungování. Je použitelná ve všech stavebních materiálech, takže široké spektrum aplikací pokryjete jediným výrobkem. fischer DuoPower se sama podle charakteru kotevního podkladu rozhodne, jakým způsobem se aktivuje – zda se rozepře, složí nebo zauzluje. Při šroubování vrutu skvěle táhne, takže máte pocit z dobře odvedené práce a vysoké bezpečnosti. fischer DuoPower 6 x 50, 8 x 65 a 10 x 80 mají větší účinnou kotevní hloubku a jsou vhodnější do děrovaných materiálů, pórobetonového zdiva anebo k přemostění nenosných vrstev, např. omítky.
Výhody
Kombinace dvou různých materiálů pro nejvyšší hodnoty zatížení a inteligentní, samovolnou deformaci optimálním způsobem (expanze, zauzlení, složení) podle typu kotevního podkladu.
Skvělý pocit ze správně namontované hmoždinky, protože dobře „táhne“.
Úzký límeček zabraňuje zapadnutí hmoždinky do otvoru.
Ozubené pojistky proti protočení po stranách drží hmoždinku pevně na místě.

 

Návod uživatele