Hmozdinka duopower s vrutem 5×25 s k nv(18ks)

Oblíbený a akční produkt Hmozdinka duopower s vrutem 5x25 s od dodavatele kvalitních produktů Fischer můžete sehnat v naší nabídce ve slevě! Aktuálně výhodně za 99 Kč. EAN: 4048962237054
Hmozdinka duopower s vrutem 5x25 s k nv(18ks)
Značka: Fischer
99 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Fischer DuoPower je chytrá hmoždinka, která kombinuje dva materiály různých vlastností a tři různé principy fungování. Je použitelná ve všech stavebních materiálech, takže široké spektrum aplikací pokryjete jediným výrobkem. fischer DuoPower se sama podle charakteru kotevního podkladu rozhodne, jakým způsobem se aktivuje – zda se rozepře, složí nebo zauzluje. Při šroubování vrutu skvěle táhne, takže máte pocit z dobře odvedené práce a vysoké bezpečnosti. fischer DuoPower 6 x 50, 8 x 65 a 10 x 80 mají větší účinnou kotevní hloubku a jsou vhodnější do děrovaných materiálů, pórobetonového zdiva anebo k přemostění nenosných vrstev, např. omítky.
Výhody
Kombinace dvou různých materiálů pro nejvyšší hodnoty zatížení a inteligentní, samovolnou deformaci optimálním způsobem (expanze, zauzlení, složení) podle typu kotevního podkladu.                                                               Kvělý pocit ze správně namontované hmoždinky, protože dobře „táhne“.
Úzký límeček zabraňuje zapadnutí hmoždinky do otvoru.
Ozubené pojistky proti protočení po stranách drží hmoždinku pevně na místě.

 

Návod uživatele