Tip dne
  • Kancelářský nábytek - v prodeji kvalitní nábytek se slevou Více informací
Jak začít s návrhem zahrady

Centrální vysavače

4. 1. 2013, 15:50

centrální vysavač air 50 eRádi byste si usnadnili domácí práce? Rádi byste ušetřili spoustu času a místo uklízením trávili teplé letní dny někde u vody nebo na procházce? Samozřejmě, kdo by si to nepřál! Pořiďte si tedy pomocníka. Pořiďte si centrální vysavač.


Cena garážových vrat

11. 10. 2012, 12:01

Cena garážových vratJedním z nejdůležitějších prvků při stavbě rodinného domu, jsou bez pochyby garážová vrata. Je podstatné, zvolit vhodný design, ale také jejich účelnost a praktičnost. Jak jsou vrata ve stavbě umístěná, záleží i na terénu kolem domu.


Oblíbená součást bydlení - zimní zahrada

14. 9. 2012, 9:27

Oblíbená součást bydlení - zimní zahradaStále častěji se tam, kde to stavební dispozice bytu či domu dovolí, setkáváme se zvláštním prvkem bydlení – se zimní zahradou. Pokud se pro ni rozhodnete, vznikne příjemný kout pro setkání s přáteli, odpočinek i volnočasové aktivity, kde si budete připadat pevněji spojení s přírodou. Pokud bude vybavena topným systémem, budete ji moci využít celoročně.


Údržba zahradního nábytku - jak na to?

22. 12. 2011, 9:32

Údržba zahradního nábytku - jak na to?Kdo chce dlouho a v pohodlí využívat zahradní nábytek, měl by počítat s tím, že se o zahradní nábytek bude muset pravidelně starat. Množství času a finančních prostředků, které budou vynaloženy, se však zásadně liší od materiálu, z něhož je zahradní nábytek vyroben.


Návrh a realizace nové zahrady

22. 12. 2011, 9:31

Návrh a realizace nové zahradyDíváte se na svoji zahradu a říkáte si, že by možná bylo na čase dát jí novou tvář? Rozhodně není dobrý nápad hned začít, vše si musíte důkladně promyslet. Je třeba připravit si důkladně návrh zahrady, podle kterého budete postupovat až ke kompletní realizaci zahrady. S tím si ale ne každý ví rady.


Vybavení zahrady - věc nesnadná

22. 12. 2011, 9:29

Vybavení zahrady - věc nesnadnáStále příjemné, na jaře svěže zelené, v létě rozkvetlé, na podzim plodící a v zimně již jen tiše odpočívající, taková je v našich myslích představa ideální zahrady.


Proměňte kus půdy v rajskou zahradu

22. 12. 2011, 9:27

Proměňte kus půdy v rajskou zahraduI malou zahrádku můžete přetvořit v oázu klidu a pohody plnou inspirace a energie která Vás vždy nabije když do ni vstoupíte. Zeleň je symbolem života a působí na nás příjemným,uklidňujícím dojmem.


Návrhy a realizace zahrad – jak začít?

22. 12. 2011, 9:25

Návrhy a realizace zahrad – jak začít?Už panovníci starých zemí povyšovali návrhy a realizace zahrad na umění. Důmyslné kompozice, využití a doplňky dokreslující nenahraditelnou atmosféru zahrad - to vše umocňovalo vášeň panovníků i estetické ideály.


Nejkomentovanější
Článek: Vybavení zahrady - věc nesnadná Počet komentářu: 10
Článek: Údržba zahradního nábytku - jak na to? Počet komentářu: 2
Článek: Návrh a realizace nové zahrady Počet komentářu: 2
Článek: Oblíbená součást bydlení - zimní zahrada Počet komentářu: 1
Poslední diskuze
Článek: Údržba zahradního nábytku - jak na to? Datum posledního komentáře: 15.3.2015
Článek: Vybavení zahrady - věc nesnadná Datum posledního komentáře: 3.10.2017
Článek: Návrh a realizace nové zahrady Datum posledního komentáře: 9.2.2015
Článek: Oblíbená součást bydlení - zimní zahrada Datum posledního komentáře: 14.9.2012